Firma  OTT System Sp. z o.o.  działa w branży ochrony środowiska od 1995r.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy PRACOWNIKA na stanowisko  MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Oferujemy

– umowę o pracę, praca na cały etat
– atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
– realizację projektów dla klientów w Polsce i za granicą
– pracę w zgranym zespole, pełnym osób z pasją i chętnych do pomocy
– szkolenie stanowiskowe/wprowadzające
– doskonalenie zawodowe

Zakres obowiązków

– montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją warsztatowo-produkcyjną

– prefabrykacja konstrukcji stalowych według rysunku technicznego

– wykonywanie operacji spawania, wiercenia oraz frezowania

– realizacja innych procesów technologicznych oraz zadań produkcyjnych zgodnie z wyznaczonymi terminami

– prace warsztatowe z wykorzystaniem elektronarzędzi
– przestrzeganie zasad BHP oraz dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie

Wymagania:

– sumienność, obowiązkowość, chęć do pracy

– gotowość do okresowej pracy poza domem

– prawo jazdy kategorii B

– umiejętność obsługi elektronarzędzi

– znajomość rysunku technicznego

– podstawowa znajomość budowy maszyn

– doświadczenie w branży budowlanej

– brak przeciwskazań do pracy na wysokości

– umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

– uprawnienia UDT na wózki jezdniowe ze zmiennym wysięgiem, podesty robocze teleskopowe i nożycowe

– uprawnienia spawalnicze

– podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
– wykształcenie techniczne zawodowe (preferowane średnie techniczne),

Zasady rekrutacji

Osoby, które są zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: placzynski@ott-system.elblag.pl

Prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji, zgodnie z RODO oraz Ustawą z dnia 10. 05. 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; (Dz.U. 2018 poz. 1000)”